Карта переслідувань

Громадській організації “Альянс.Глобал” зірвали захід, присвяченому питанню камінг-ауту

  • 2019.05.18
  • Кривий Ріг
  • Запорізька область
  • Фізичні ушкодження

18 травня 2019 року у Кривому Розі представники “Правого сектору” зірвали захід, присвячений питанню камінг-ауту. Організатори планували провести три сесії: юридичні, психологічні аспекти камінг-ауту та театральний воркшоп.
До початку заходу, під будівлю прийшло кілька активістів, які тримали плакати з написами “Гомосексуальний гріх”, “Сім’я безцінна, коли традиційна”, “Україна не содом”. Згодом активісти радикального угрупування зайшли в приміщення, відгородивши стіл, де параюрист мав проводити тренінг.
Як зазначив параюрист “Альянс.Глобал” Генрі Дем’яновіч, поліція прибула на виклик лише через годину. “Весь цей час ми всі, учасники, організаторки намагалися зателефонувати у поліцію, але у них, бач, немає вільних операторів”.
Одна з організаторів акції Кіра Кріґєр зазначила, що написала заяву щодо образливих висловлювань опонентів акції, а також щодо перешкоджання діяльності громадської організації.

31 липня 2018 року в Кривому Розі побили організатора ЛГБТ маршу Бориса Золотченка, а також провели “марш за традиційні сімейні цінності”, де лунали заклики щодо недопущення “гей-параду в Кривому Розі”. З тих пір у місті регулярно відбувались тренінги для ЛГБТ-активістів, проте їх проведенню не перешкоджали.