Карта переслідувань

Погрози активісту Ігорю Бею

  • 2019.07.15
  • Одеса
  • Одеська область
  • Дискредитація

5 липня 2019 року одеський активіст, захисник Літнього театру Ігор Бею повідомив на своїй сторінці у Facebook, про те, що під час перевірки атракціонів в Літньому театрі він отримав погрози від невідомого йому чоловіка, який там надає платні розважальні послуги без належних документів. Для мене це маленьке потрясіння, бо коли громада Одеси звільняла цю територію від нахабного забудовника, такі ж слова чув від поліцейських, які з арматурою стояли в оточені. Я викликав поліцію за фактом надання незаконних послуг розважальних атракціонів в Літньому театрі, які зовні нагадують розваги біля бадеги в Лузанівці» – зазначив Ігор на своїй сторінці у Facebook.
Ігор є одеським активістом, займається систематичною діяльністю на захист суспільного інтересу вже декілька років, є активним захисником території Літнього театру.
За фактом підприємництва без дозвільних документів Ігор викликав поліцію та звернувся з заявою, але стосовно погроз життю до поліції не звертався. Активіст не виключає, що ці погрози він міг отримати за всю його діяльність, як попередження щодо його подальшої активності.