Карта переслідувань

Погрози волинській журналістці

  • 2019.05.09
  • Нововолинь
  • Волинська область
  • Погрози

9 травня 2019 року журналістка повідомила про погрозу вбивством. “Учора до моєї знайомої на центральному ринку Нововолинська підійшла жінка років під тридцять – фарбована, в окулярах. Міцно взяла її за руку і сказала: “Передай Камишниковій, що це було лише перше попередження. Ми її вб’ємо, хай готує собі гроб”, – написала Камишникова.
Журналістка зазначила, що жінка підходила до її знайомої на ринку двічі. “Перший раз – 27 чи 28 квітня. Заявляла, що вб’ють мою доньку, знають, де вона мешкає і працює. А за другим разом переказала, щоб я готувала дві труни – для себе теж. І сказала: “Це ми підпалили їй хату”. Жінка пов’язує погрози із депутатом місцевої ради Віктором Яремою та головою місцевої ради – Віктором Борисовичем Сапожніковим, яких вона часто критикує у своїх матеріалах.
9 травня 2019 року, через знайомого, до Наталі Камишникової надійшла вимога зняти з сайту інтернет-видання “Радар” матеріал щодо місцевого депутата Віктора Яреми.
Увечері, 9 травня 2019 року журналістка отримала повідомлення на телефон з погрозами: “Ти чума, ще раз напишеш за людей, чи пропустиш хоть один коментар, знай що я знаю що твоя дочка у Києві думаю ти не хтіла бачити її інвалідом ще хоч слово за людей побачиш!” Поліція відкрила справу за ознакою злочину, передбаченого ч. 1. ст. 129 ККУ (погроза вбивством).