Карта переслідувань

Помер журналіст з Черкас Вадим Комаров

  • 2019.06.20
  • Черкаси
  • Черкаська область
  • Фізичні ушкодження

20 червня 2019 року вночі помер журналіст з Черкас Вадим Комаров, якого жорстоко побили 4 травня і з тих пір він перебував у стані коми.
Наразі розслідувальну групу посилено, її очолив керівник кримінальної поліції, заступник Голови Нацполіції України, Вячеслав Аброськін.
Нагадую, що за словами медиків, постраждалий отримав три удари по голові важким металевим предметом.
5 травня слідчі Черкаського відділу поліції ГУ НП в Черкаській області перекваліфікували кримінальне провадження з “нанесення важких тілесних ушкоджень”, як було спочатку, на “замах на вбивство”. Зважаючи на те, що матеріальні цінності (гроші та мобільний телефон) залишилися у потерпілого, версію пограбування відкинуто.
Колеги Комарова свідчать, що напередодні нападу він анонсував на суботу публікацію плівок, які доводять причетність деяких чиновників Черкас до корупційних схем. “За його даними, за його інсайдерськими напрацюваннями отримали певні плівки, які вказують на те, що деякі посадовці Черкаської міської ради, на моє оціночне судження, допрацювались”, – пояснив колега потерпілого Валерій Макєєв.
У 2016 році на Вадима вже здійснювали замах. Тоді його намагався застрелити невідомий. Справа так і не була розкрита правоохоронцями.